Зовнішній акумулятор Power Bank 5600 mAh

Модель: 00014
Наявність: На складі
240.0 грн
-+

Power Bank 5600 mAh портативна зарядка + ліхтарик

Хочете, щоб ваше улюблене цифровий пристрій, яким ви вічно користуєтеся, виробляло свою роботу без перебоїв і всіляких відключень? Тоді вам в першу чергу потрібно подбати про постійну наявність харчування від батареї. Як це зробити, адже ми не завжди маємо безпосередній доступ до електрики, щоб включити процес зарядки. Ми відкриємо для вас зараз цю таємницю.

Зовнішній акумулятор Power Bank готов порадувати вас своїми численними перевагами. Саме це портативне обладнання сміливо, швидко і якісно зможе доповнити заряд вашого гаджета в максимальному обсязі. Численні користувачі вже змогли оцінити в максимальному обсязі всі ті переваги, які стали для всіх нас доступними та реальними.

Важливою відмінністю даної моделі повер банку є те, що його конструкція забезпечена вбудованим ліхтариком, використання якого буде успішно позначатися при його використанні в темний час доби. Кожен користувач зможе виділити в цьому пристрої свої власні пріоритетні гідності, які безпосередньо варто використовувати для полегшення експлуатації всіх електронних гаджетів.

Характеристики:

ємність 5600mAh
Роз'єми в комплекті mini USB, micro USB

Вирішили купити зовнішній акумулятор 5600 mAh? Телефонуйте!!