Показувати:
Відображати:
Сортування
FM модулятор Sertec FM-V7 (bluetooth, кнопка відповіді, AUX) ..
188.0 грн
Тип: FM-трансміттер                      &nbs..
198.0 грн
Автомобільний FM модулятор X8 з функцієюBluetooth. Підтримка зарядки пристроїв, 2USB виходу 5В,..
279.0 грн
Трансмітер, Фм модулятор, для автомобіля це пристрій для трансляції музики з флеш носіїв, телефону а..
150.0 грн
Трансмітер, Фм модулятор, для автомобіля це пристрій для трансляції музики з флеш носіїв, телефону а..
140.0 грн
Трансмітер, Фм модулятор, для автомобіля це пристрій для трансляції музики з флеш носіїв, телефону а..
150.0 грн

Fm модулятор для авто

Зараз ринок мобільних і авто аксесуарів стрімко розвивається, змушуючи дедалі більше і більше виробляти нові прилади для нашої зручності. Один пристрій без якого багато авто любителі б не змогли представити своє життя fm-трансмітер.

Більш поширена назва фм модулятор - його можна порівняти з персональним радіо він призначений для трансляції музики або файлів на FM-приймач. Радіус дії від 2 до 4 метрів навколо машини. Навіщо він потрібен? Все дуже просто багато магнітл в автомобілях не підтримують флеш-карти або флешки.

За допомогою модулятора фм легко можете програвати свою улюблену музику безпосередньо з будь-якого зручного вам пристрою. Наприклад, ви можете підключити свій телефон до fm-трансмітеру. Здійснювати запис на флеш носій набагато простіше і дешевше ніж купувати різні диски або касети, і набагато компактніше.

Вартість фм-модулятора не така висока. Вони мають різний вигляд і функції. У всіх моделей є підтримка флеш карт, але і по мимо цього є інші корисні функції. Що б підключити пристрій вам потрібен роз'єм прикурювача він є в кожному автомобілі. Розмір трансмітера не більш ніж мп 3 плеєр. У пристрої вбудований передавач, в багатьох моделях є дисплеї для відображення обраної частоти. Для того що б почути вашу улюблену музику його потрібно налаштувати до фм приймача для цього потрібно вловіть хвилю яка вказана на пристрої, немає не яких проводів або виснажливих налаштувань.

Купити дані товари ви можете в нашому інтернет магазині. У каталогах ви знайдете повну інформацію, характеристики, фото, відгуки. З будь-яких питань у нас є онлайн підтримка ви можете задати будь-яке питання. Ми здійснюємо доставку по всій України (Одеса, Полтава, Суми, Тернопіль, Рівне, Чернігів, Херсон, Луцьк, Ужгород, Запоріжжя, Хмельницький, Чернівці, Карпати, Львів, Кіровоград, Черкаси, Миколаїв, Київ та інші населені пункти)