Показувати:
Відображати:
Сортування
Безпровідна Bluetooth stereo гарнітурa HBQ I8 mini TWS Працює з IOS і ANDROID. Навушники пок..
600.0 грн
Навушники Beats Solo (репліка). Досить непогане звучання. Мають знімний кабель, довжиною 1,2 метра...
170.0 грн

Навушники для телефона

Музика надає барв нашому повсякденному життю і піднімає настрій! У кожної людини свої музичні смаки, хтось вважає за краще важкий рок, а хтось слухає легку музику, будь-то класика або блюз. Нам подобається слухати свої улюблені композиції, де б ми не були - не тільки вдома, але і по дорозі на роботу, при катанні на велосипеді. Навушники дають нам таку можливість. Вони занурюють нас у світ композицій, мелодій, пісень. Завдяки навушникам, при прослуховуванні музики нам не заважають сторонні шуми, які можуть відволікати нас. Так само ми не не заважаємо іншим людям, коли слухаємо музичні треки.
У світі виробляють навушники різного типу і форм. Але основними форм-факторами навушників є навушники накладні і вставні. Так само навушники бувають дротові і бездротові.
Вставні навушники мають насадки з силікону, які вставляються у вуха і забезпечують високий рівень шумоізоляції. Так само вони дуже компактні.
Накладні навушники радують нас більшою зануреною в світ музики, за рахунок відтворення широкого діапазону частот, вони комфортно лягають на вуха і від них не болять вуха від довгого прослуховування треків.
Ну а купити навушники різного типу можете в нашому інтерент магазині. У каталозі ви знайдете повну інформацію, відгуки, фото, характеристики, ціни. У нас є онлайн підтримка ви можете задати будь-яке питання. Ми здійснюємо доставку по всій Україні (Тернопіль, Рівне, Чернігів, Одеса, Черкаси, Суми, Херсон, Карпати, Миколаїв, Полтава, Львів, Кіровоград, Київ, Луцьк, Ужгород, Чернівці, Запоріжжя, Хмельницький, і інші населені пункти)